NABÍDKA SLUŽEB

lekarna-bynov_f_edited_edited_edited_edi

Antigenní testy

Antigenní testování ve firmách i pro jednotlivce

Pro testování používáme vysoce kvalitní antigenní testy , které vykazují maximální spolehlivost a citlivost na přítomnost koronaviru v těle pacienta. Účinnost námi používaných testů je 99%! Výsledek testu je známý do 15ti minut.

Samotné testování provádí tým zkušených a proškolených zdravotníků a lékařů za dodržení přísných hygienických a protipandemických opatření.

PCR testy

Laboratorní zpracování PCR testů SARS CoV-2

Nabízíme PCR testování pro širokou veřejnost, firmy, spolky, školy a další zájemce. Výsledek testu pak zájemce obdrží formou lékařské zprávy a osvědčením, které je potřeba k cestám do zahraničí

Testování na společneckých a sportovních akcích

Provádíme testování účastníků sportovních a kulturních akcí

Náš mobilní tým provádí testování účastníků na sportovních a společenských akcích přímo na místě. Nabízíme spolupráci agenturám, produkcím, pořadatelům - kontaktujte naše obchodní odd.

Prodej schválených antigenních testů

Zajišťujeme prodej a distribuci Ag testů schválených MZ ČR

Již déle než rok zajišťujeme prodej a distribuci ochranných pomůcek a antigenních testů jednotlivcům i firmám. Nabízíme velkoobchodní i maloobchodní ceny a spolupráci obchodníkům. Společnost Best Bohemia Invest, SE je držitelem výjimky Ministerstva zdravotnictví pro prodej diagnostických setů (testů) a registrovaná u SUKL (Státní ústav pro kontrolu léčiv) jako distributor, dovozce a výrobce zdravotních pomůcek